Дизайн для Бізнесу
+38 093 108 70 90

Торгове обладнання

Компанія Дизайн для Бізнесу пропонує повний комплекс послуг з постачання вашого бізнесу обладнанням для продажів та обслуговування клієнтів. Ми пропонуємо розробку, виготовлення та монтаж спеціалізованого торгового обладнання під потреби вашого бізнесу. Маючи власну виробничу базу, ми пропонуємо індивідуальні проекти розробки меблів для бізнесу - торгові меблі, ресепшн, вітрини, обладнання для магазинів, торговельні конструкції, прилавки, стелажі, стійки, підставки, стенди, вішала й інше спеціалізоване обладнання для продажу та обслуговування ваших клієнтів.

Досвідчені фахівці нашої компанії запропонують Вам необхідне торгове обладнання в залежності від спеціалізації вашого бізнесу, обладнання, яке сприятиме вирішенню завдань безпосередньо вашої бізнес середовища. Саме бізнес завдання, ваші особисті потреби та особливості вашої цільової аудиторії, складають основну точку опори, за допомогою якої наші фахівці починають процес компонування індивідуалізованого торгового простору. Ми рекомендуємо підходити до наповнення простору вашого бізнесу з самого початкового етапу разом з фахівцями нашої компанії, тому що функціонування компанії безпосередньо залежить від вибору ефективного компонування обладнаної площі вашого бізнесу.

Дуже важливим є етап вибору та підбору торгового обладнання, яке максимально буде вирішувати питання обслуговування ваших клієнтів, при цьому не створюючи перепон на шляху виконання робочого процесу. Обладнання повинно бути спеціалізованим, володіти всіма властивостями презентації вашої продукції, зручним у використанні, має створювати бажання ознайомитися з продукцією та брендом вашого бізнесу, якщо у цьому є цільовий сенс. Торгівельні меблі повинні виконувати своє цільове призначення, саме сприянню вирішення цього складного завдання Вам допоможуть наші досвідчені фахівці своєї справи.

Обладнання для магазинів

Одним з основних напрямків діяльності компанії є виробництво та продаж обладнання для магазинів та будь-яких інших напрямів бізнесу. Ми пропонуємо спеціалізоване торгівельне обладнання для одягу, обладнання для взуття, устаткування для аксесуарів і біжутерії, обладнання для ювелірних виробів, посуду, іграшок, косметики, деталей та інших видів продукції. Нашими клієнтами є власники магазинів, аптек, автосалонів, салонів стільникового зв'язку, аптек, книжних магазинів та ін. Ми не стикалися ще з завданням, яке не можуть вирішити наші досвідчені фахівці, адже в асортименті нашої компанії представлені різноманітні види прилавків, вітрин, готових торгових павільйонів, презентаційне обладнання, торгово-офісні меблі, всілякі аксесуари для оформлення інтер'єру вашого торгового простору, спеціальне торгове обладнання для магазинів одягу, манекени, торси, кошики, візки, вішала, інші комплектуючі та освітлювальна техніка, яка буде підносити вашу продукцію в правильному світлі. Також ми займаємося брендуванням торгового обладнання, від брендування вішалок до брендування всього торгового простору вашого бізнесу.

Виробництво обладнання для магазинів

Наша компанія володіє власним виробничим комплексом, оснащеним усім необхідним технологічним обладнанням від провідних світових виробників. За час роботи на ринку виробництва спеціалізованого обладнання для магазинів наші досвідчені фахівці своєї справи розробили кілька неухильних правил, що увійшли у кожен процес виробництва нашої продукції - індивідуальний підхід до кожного клієнта, суворий контроль якості на кожному етапі виробництва, дотримання суворих термінів виготовлення торгових меблів. Під час виробництва нашого торгового обладнання ми використовуємо тільки матеріали високої якості - метал, дерево, ДСП, високоміцне скло і кріплення. Ми розробляємо складні торговельні конструкції, скляні прилавки, вітрини, торгові павільйони, стелажі та інше торгове обладнання для магазинів, враховуючи всі існуючі стандарти якості.

Торгове обладнання для магазинів одягу

Наші досвідчені фахівці з радістю запропонують Вам обладнання для презентації вашої продукції, прилавки різної модифікації, як для нижньої білизни, так і для верхнього одягу. Наше спеціалізоване обладнання для одягу виготовляється виходячи з потреб та особливостей вашого магазину чи торгової точки. Ми пропонуємо різні варіації стилю, форм, оформлення обладнання, під будь-які площі вашого бізнес простору, з урахуванням інших специфічних особливостей кожної окремої торгової конструкції. Ми наповнюємо обладнання всіма необхідними функціональними деталями, робимо роботу обладнання ефективним та, що не дуже важливо, безпечним від стороннього впливу.